Üye Paneli
Satış Noktaları
Haberler
Maillist

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

 ŞİFALI BİTKİLERİN GELENEKSEL YÖNTEMLERLE KULLANIMINI BAZ ALARAK HALIKIMIZA ŞİFALI ÜRÜNLER E SUNMAK AMACIYLA BU YOLA GİRDİK. ÜRÜNLERİMİZDE ASLA HİÇBİR KİMYASAL VEYA KATKI MADDESİ KULLANILMAYAN ÜRÜNLER SUNMAK TEMEL İLKEMİZDİR. 
GÜNLÜK YAŞAMIN, SAĞLIKSIZ VE DOĞAL OLMAYAN BESLENME TARZIYLA YAŞAMIMIZDAN KOPUP GİDEN EKSİKLİKLERİ, DOĞAL VE BİTKİSEL GIDA TAKVİYELERİ İLE TAMAMLAMANIZ VE ŞİFA BULMANIZ İÇİN ÖZVERİLİ BİR ÇALIŞMA İÇİNDEYİZ. 24 SAAT HİZMET VEREN TÜKETİCİ DANIŞMA HATTIMIZLA SORUNLARINIZI DİNLEMEK, SAĞLIKLI TAVSİYELERDE BULUNMAK, SAĞLIKLI VE KALİTELİ BİR YAŞAM SÜRMENİZİ SAĞLAMAK İÇİN HER ZAMAN HİZMETİNİZDEYİZ.
SİZİN İÇİN BURDAYIZ.
 

MİSYONUMUZ

SATIŞINI YAPTIĞIMIZ TÜM GIDA TAKVİYELERİNDE ASLA KİMYASAL KATKI KULLLANMAMAK EN ÖNCELİKLİ PRENSİBİMİZ. 
GIDA TAKVİYELERİMİZİN ÜRETİLDİĞİ TESİSLER, GMP STANDARTLARINDA, İSO 22000 VE İSO 9001 KALİTE VE HİJYEN BELGELERİNE SAHİP , GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞINDA ÜRETİM İZNİNE SAHİP ÇAĞDAŞ TESİSLERDİR. ÜRETİLEN HER ÜRÜNÜN SONUNA KADAR ARKASINDAYIZ. SATIŞ SINRASI BİLGİ VE DANIIŞMA HİZMETLERİMİZLE , İŞİMİZ SADECE TİCARET YAPMAK DEĞİL, HALKIMIZA SAĞLIKLI ÜRÜNLER VE MUTLU BİR YAŞAM SUNMAKTIR. 
BU ÇERÇEVEDE HER ZAMAN SİZLERİN İTİYAÇLARINIZA CEVAP VEREBİLMEK İÇİN HER TÜRLÜ ŞİKAYET VE ÖNERİLERİNİZ İÇİN  BİZİ 7/24 ARAMAKTAN ÇEKİNMEYİN. SİZİN İÇİN BURDAYIZ. UNUTMAYIN 
 
 

Döviz Kurları
  • Yükleniyor..
Anket

  • Favori Setiniz Hangisi??

  • Calibrex Çiftlere Özel Set
  • Magnum Power Set
  • Corex Bitkisel Set
  • Hemorita Hemoroid

   
Maillist