Üye Paneli
Satış Noktaları
Haberler
Maillist

Hemoroid Belirtileri

Hemoroid (Basur) Belirtileri

hemoroid belirtileri

Hemoroid (Basur) Belirtileri

Hemoroid (Basur) Belirtileri:  Dışkının boşalmamış olduğu hissi, periyodik ve geçmeyen derin kaşıntı, oturmada yan oturma alışkanlığı başlaması, gaz çıkışında kaçırmaya mani olamamak gibi ilk belirtilerle başlar. Hemoroid (Basur) evrelerine göre belirtileri aşağıda sıralanmıştır. 
 
Erken hemoroid’te kabızlık problemi yaşanılan zamanlarda dışkılamada az olsada kanama görülür. Basur memesi tabir edilen sarkma bu evrede görülmez.
 
Az gelişmiş hemoroid evresinde kanama ile birlikte basur memesi şişer ve aşağı sarkma yapar. Bu hemoroid sarkma elle hissedilebilir duruma gelir. Tuvalet ihtiyacından sonra genellikle kendiliğinden içeri girer kaybolur.
 
Gelişmiş hemoroid’te tuvalet ihtiyacından sonra kendiliğinden kaybolan basur memesi elle itilmeden kaybolmayacak hale gelir, kanama yine vardır ve öncesine göre çoğalabilir.
 
Çok gelişmiş hemoroid’te ise tuvalet ihtiyacından sonra elle müdahele edilsede yerine yerleştiği hissi oluşmaz. Basur Memesinin varlığı psikolojik ve fiziksel olarak rahatsızlığın sürekli bir hal alır, cerrahi operasyon gerekebilir.
 

Sizde Hemoroid’e Hemorita Kara Merhem'le DUR diyenlerden olun!

Danışma ve Sipariş Hattı 0 212 988 18 18


 

Hemoroid Basur Belirtileri başlığındaki yazımız yeterli olmadımı? Aşağıdaki Hemoroid ile ilgili diğer başlıklarımıza bir göz atın.
 

 

 
Hemoroid Belirtileri konusunda seçtiğimiz bir kaç hemorita kullanıcısı yorumu.

Rahmi Sağman / Konya

Maksat çevresindeki kaşıntıların sebebini hijyen'e, kıl dönmesine, uzun oturmalara ve daha bir çok nedene bağlayanlar oldu. Zaten hijyen konusunda dikkatli olan birisiyim. Ev haricinde başka tuvaletlere girmeme tribi olanlardanım.

Benim sadece kaşıntı şikayetim vardı. Ne bir hemoroid belirtisi, ne bir kanama, ne de bir hemoroid memesi problemim olmadı çok şükür. Zannediyorum ilk evrede tespit edip kurtulmak nasip oldu.

Ben hemoroid'i hemoroid belirtileri sayfasında okuduğum 'tuvalette tam boşalmama hissi' kelimesinden teşhis ettim. Konunun hijyen veya başka bir rahatsızlık değilde hemoroid olduğunu anladığım aynı gün hemorita kara merhem siparişi vermiştim.

Belirtilerin giderilmesi tam iki günde gerçekleşti. Zaten hemorita'yı 12 saatte bir kullanıyorsunuz. Kullanması hassas ama. İllede makata biraz girmesi lazım. Özellikle de iç hemoroid'de. Toplam 7 gün sonra ne kaşıntı kaldı, ne de boşalmama hissi.

Tuvaletten çok daha hızlı çıkmama rağmen tamamen boşaldığını hissediyorsunuz. Ilk tepkim 'böyle bir rahatlama varmış demek ki' demek oldu. Doğal ve ağızdan alınmayan bir ürün olması, etkili ve etkilerin kalıcı olması dolayısı ile tavsiye ederim.( 8618 Okunma )

Etiketler : Hemoroid Belirtileri basur belirtileriYorum Yapın
7 + 8 = Lütfen toplama işleminin sonucunu yazınız.

Döviz Kurları
  • Yükleniyor..
Anket

  • Favori Setiniz Hangisi??

  • Calibrex Çiftlere Özel Set
  • Magnum Power Set
  • Corex Bitkisel Set
  • Hemorita Hemoroid