Üye Paneli
Satış Noktaları
Haberler
Maillist

Hemoroid Nedir

Hemoroid (Basur) Nedir?

hemoroid nedir

Hemoroid (Basur) Nedir?

Hemoroid Basur’u oluşturan hemoroidal doku, anüs çıkışında çıkışa teğet dairesel dokudur. Hemoroid Basur rahatsızlığı iki şekilde görülebilir. İlki anüsün cilt yüzeyinden iç tarafında kalan iç hemoroid, ikincisi ise anüsden cilt dışına doğru meme veren dış hemoroid’tir.

Hemoroid Basur’u boşverilecek bir hastalık olmaktan çıkaran asıl konu bu dokuların atardamar-toplardamar bağlantıları içermesidir.Hemoroid ilerleme yönünden isteksiz bir rahatsızlık olmasına rağmen yaşam kalitesini düşürmede önemli sıkıntılara yol açabilir.
 


Sizde Hemoroid’e Hemorita Kara Merhem'le DUR diyenlerden olun!

Danışma ve Sipariş Hattı 0 212 988 18 18


 

Hemoroid Basur Nedir?  başlığındaki yazımız yeterli olmadımı? Aşağıdaki Hemoroid ile ilgili diğer başlıklarımıza bir göz atın.
 

 

 
Hemoroid Nedir? konusunda seçtiğimiz bir kaç hemorita kullanıcısı yorumu.

Süha Demirci / İstanbul

Bu siteye sadece ve sadece bilgisayarla arası iyi olmayan teyzemin tv'de gördüğü hemorita hakkında daha fazla bilgi edinip teyzeme aktarmak için girdim. Tahmin ettiğiniz gibi yaşım hemoroid-basur olmak için çok genç.

Hemoroid'i, hemorita'yı ve kara merhem'i başlık olarak inceledim ve yazılanların tamamını okudum. Aslında okudukça biraz tedirginde oldum. Sebepleri arasında diyorki tuvalette uzun oturanlar ve oturarak çalışanlar çoğunlukla hemoroid olurlar. Belirtilerinin arasında anüs'ün bazen sert bazen yumuşak olmasıda var ki bu bende var. Günün çoğunu bilgisayar başında oturarak geçiriyorum çünki.

Neyse ufak bir el muayenesi ile ve teyzemle bir kaç cümle konuştuktan sonra nurtopu gibi bir hastalığım, hemoroidim olduğunu teşhis ettik. Teşhisi kolayca yapabilemem verdiğiniz bilgiler sayesinde oldu. Bu başınıza gelmeden ne kadar önemli ve teşekküre şayan bir konu olduğunu anlayamazsınız.

Neyse, bunun için yazmıyorum zaten. Bilgisayar başından kalmadan bir teyzeme birde taze hemoroid hastası bana hemorita kara merhem aldık. Uygulamada biraz zorlandım ama başkasıyla konuşulacak veya buraya yazılacak bir konu değil. 1 haftalık bir uygulama zaten gelen hemorita. İlk günden başlayarak o sertlik hali yumuşamaya başladı. Yani oturduğunuz yerde bir bilye varmış gibi olan hal. Bu kadar etkili ve hızlı etkili bir ürün görmediğini teyzemde söyledi. Madem bu kadar faydalı bir kaç satır övgü ne beni yorar nede başkasını. Hakikaten hemoroid'i olanların güvenle kullanacağı, ağızdan alınan ilaçlar gibi riski olmayan hem eski kafa hemde yeni teknoloji bir ürün olan hemoritayı tavsiye ederim. 

Hemoroid Nedir? başlığı ile benim kendi kendimin hemoroid olduğumu teşhis etmem sağlayan kısa öz ve doğru yönlendiren bilgiler için ayrıca teşekkür ederim.( 7316 Okunma )

Etiketler : Hemoroid Nedir? Basur Nedir?


  • Yorumlar

Yazan: kara bey (21-04-2014 13:04)

Çok illet bir rahatsızlık hakatenYorum Yapın
1 + 3 = Lütfen toplama işleminin sonucunu yazınız.

Döviz Kurları
  • Yükleniyor..
Anket

  • Favori Setiniz Hangisi??

  • Calibrex Çiftlere Özel Set
  • Magnum Power Set
  • Corex Bitkisel Set
  • Hemorita Hemoroid