Üye Paneli
Satış Noktaları
Haberler
Maillist

Kara Merhem

KARA MERHEM


kara merhem
 
 

Kara Merhem nedir? Kara Merhem Neye iyi gelir?

Kara Merhem veya siyah Merhem adıyla anılan, halk arasında kullanımı çok yaygın olan ve faydaları saymakla bitmeyen bitkisel krem türevi bir karışımdır. Yani kara merhem tanımı genel bir tanımdır.
 
Ancak ‘’Hemorita Kara Sakızlı Merhem’’  bilinen herhangi bir kara merhemden çok farklıdır. Gerek içerdiği bitkisel ekstreler, gerekse kullanım şekli ve amacıyla muadili olmayan özel bir preparat olan hemorita. muadli olmayan merhemdir.
 
*Eczanelerde satılmakta olan siyah pomatlarla  veya kremlerle  bir alakası asla yoktur. 
 
Yumuşak bir hamur kıvamında olan hemorita kara merhemden, kabuklu fındık büyüklüğünde bir parça koparılarak yuvarlanır, makatın ağzına yapıştırılır (sakız gibi kendinden yapışkan bir özelliği vardır). Parmak yardımıyla ortasına bastırılarak bir miktar makata girmesi sağlanır. Hemorita kara merhem vücut ısınızla hızlı bir şekilde erimeye başlar.
 
İçeriğindeki bitkisel özleri ve yağları, ihtiyaç duyulan bölgede adeta bir sünger gibi emilir. Bu emilim gerçekleştikçe, i geriye doğru çekilme eğilimine girer. Birkaç günlük kullanımla bile ciddi faydalar sağlar.
 
Ancak en önemlisi ve Hemorita’yı diğer  yöntemlerden  öne çıkaran konu, sıkılaştırıp, güçlendirerek tam anlamıyla bir memnuniyet imkanı sağlamasıdır. Bu özelliği ile hemorita, sorunlara elveda demenizi sağlayacak sıra dışı ve en etkili yöntemidir.
 
Hemorita Kara Sakızlı Merhem  bitkisel yöntemlerdefarklı ve doğal olmanın yanında, her yaştan her insanın sorunlarında, kullanabileceği güvenilir, yan etkisiz tek yöntemdir.
 

Sizde  Hemorita Kara Merhem'le yüzü gülenlerden olun!

Danışma ve Sipariş Hattı 0 212 988 18 18


 

Kara Merhem başlığındaki yazımız yeterli olmadımı? Aşağıdaki Hemoroid ile ilgili diğer başlıklarımıza bir göz atın.
 

 
 ♦


Kara Merhem konusunda seçtiğimiz bir kaç hemorita kullanıcısı yorumu.

Hüdai Bozok / Kırşehir

Makat çevresindeki kaşıntıların sebebini hijyen'e, kıl dönmesine, uzun oturmalara ve daha bir çok nedene bağlayanlar oldu. Zaten hijyen konusunda dikkatli olan birisiyim. Ev haricinde başka tuvaletlere girmeme tribi olanlardanım. 

 
Benim sadece kaşıntı şikayetim vardı. Ne bir hemoroid belirtisi, ne bir kanama, ne de bir hemoroid memesi problemim olmadı çok şükür. Zannediyorum ilk evrede tespit edip kara merhem'le kurtulmak nasip oldu.
 
Ben hemoroid'i hemoroid belirtileri sayfasında okuduğum 'tuvalette tam boşalmama hissi' kelimesinden teşhis ettim. Konunun hijyen veya başka bir rahatsızlık değilde hemoroid olduğunu anladığım aynı gün hemorita kara merhem siparişi vermiştim. 
 
Belirtilerin giderilmesi tam iki günde gerçekleşti. Zaten hemorita kara merhem'i 12 saatte bir kullanıyorsunuz. Kullanması hassas ama. İllede kara merhem'in makata biraz girmesi lazım. Özellikle de iç hemoroid'de. Toplam 7 gün sonra ne kaşıntı kaldı, ne de boşalmama hissi. 
 
Tuvaletten çok daha hızlı çıkmama rağmen tamamen boşaldığını hissediyorsunuz. Ilk tepkim 'böyle bir rahatlama varmış demek ki' demek oldu. Doğal ve ağızdan alınmayan bir ürün olması, etkili ve etkilerin kalıcı olması dolayısı ile tavsiye ederim.


( 5752 Okunma )

Etiketler : Kara Merhem Kara Merhem HemoritaYorum Yapın
7 + 7 = Lütfen toplama işleminin sonucunu yazınız.

Döviz Kurları
  • Yükleniyor..
Anket

  • Favori Setiniz Hangisi??

  • Calibrex Çiftlere Özel Set
  • Magnum Power Set
  • Corex Bitkisel Set
  • Hemorita Hemoroid