Üye Paneli
Satış Noktaları
Haberler
Maillist

Ziyaretçi Defteri Mesajları

Yazan: Sedat Gözel (05-10-2012 17:58)

Ürünlerinizi denedim
Merhabalar, bir süre önce sitenizde mevcut olan setinizden kullanma şansını yakaladık. arkadaşımın aldığı bir setten ben de merakım dolayısıyla istifade ettim. piyasadaki onca sahtekarın mevcut olması sebebiyle açıkçası umutsuzluk içindeydim. gerçekten çok kıymetli emek verilmiş bir ürün olduğunu kullandıktan sonra anladım. ben set içindeki kapsullerinizden kullandım. sitenizdeki ürün yelpazeniz umarım daha da çok gelişir. hiçbir rahatsızlık hissetmedim hiçbir baş ağrısı olmadı. daha ne diyeyim ben güvendim ve memnun kaldım. sizin gibi dürüst üreticilerin sayısı umarım artar.Yazan: Ali Mengüllüoğlu (05-10-2012 23:24)

kapsüller hakkında
selamınaleykum sizin firmaınızdan aldığım kapsüllerin faydasını gördüm ancak daha önce sizden aldığım corex gibi beni etkielemedi. açıkçası hem daha pahalı hem de corexten daha az etkili. ürünlerinizi güzel ama kapsüllerin etkisini arttırın bence bi de diyorsunuzki ilişkiye girilirse etkisini gösterir bazı insanalrın içinden birbirine yaklaşmak bile gelmiyor böyle duyguyu tetikleyici ürünler bekliyoruz sizden ama genel olarak ürünlerinizin çoğunu denedim hepsi çok kaliteli kokuları güzel vede işe yarıyor kalın sağlıcaklaYazan: zalim serseri (06-10-2012 18:26)

çikolata
çikolataınızı denedim güzel. baharatlı çikolata desek daha doğru olur ama setler daha uygun tekli ürünler pahalıya geliyor tek tek alınca set en iyisiYazan: ziya ercan (10-01-2013 01:37)

ürünler
tvden gördüm aldım erkek kapsulu güzel ama bayan kapsulunü kullanmadım ama burda aldığım set yok çükolatayı merak ediyorum umarım oda bunlar gibi iyidirYazan: YUSUF TEKİN (06-02-2013 11:06)

panaks
bende kalp kapakçıklarımda deforme nedeni ile kanın geriye kaçması nedeni ile göğüs ağrılarım olşmakta tansiyon ve çarpıntı ilaçları almaktayım. 3 ay kadar sanırım size ait olmayan panaks kullandım önerinizi bekliyorumYazan: ihsan (05-01-2014 21:12)

hemiroid
ben yaklaşık 6-7 yıldır bu hemoroid illetinden kurtulamadim herşey kullandin olmadı buradaki yorumlari okudum gercekden işe yarayacagini düşündüm ve hemen sipariş verdim inşallah iyi bir sonuç alırız kullandıkdan.sonra yine yazarim herkeze acil sifalar dilerimYazan: ahmetdurak (31-05-2014 20:03)

bilgi edinme
Rektum maling melonam ca hastasıyım kemoterapi alıyorum (1yıldır) bağışıklık sistemim dūşūyor nötro filler ve plt ne önerirsiniz teşekkūr ederimYazan: Cemil H. (25-11-2014 09:44)

hemeroid
Allahtan alıp denemişim.senelerdir ara ara yasadığım dert 4 günde bitti çok şükür 5 aydır tık yok acı bile yiyiyorum arada düşünün yani.Walla Allah bin kere razı olsun bu ilacı bulandan %100 tavsiye ediyorum.Böyle bilip etmeden forumlarda konuşan arkadaşlarıda KINIYORUM.onlar gibiler yüzünden fayda görcek insanlar bu hastalığı çekmeye dewM ediyor.Bilmiyosan yorum yapma arkadaş.Haa deneyipte fayda görmediysen ozaman yaz..Milletin kafasını bulandırmaYazan: şifa bekleyen (23-01-2015 13:01)

hemoroid
selamun aleyküm ben 2 buçuk aylık gebeyim ve bende tuvalete çıktığım zaman çok fazla ağrım ve kanamam var ıkınmak zorunda olduğumdan dolayı bebeğim düşecek diye korkuyorum evlendikten 1 hafta sonra ilk kez bu şikayetle karşılaştım ancak bölgesel uyuşturma yöntemi ile ancak çıkabildim lavaboya aradan 6 ay geçti ve ikinci kez tekrar nüksetti şuan hamile olmamda benim için en önemli sebep ilk başta dr yırtılma var dedi fakat şuanda dış tarafta meme olduğunu hissediyorum sizce bu durumda kara merhem mi yoksa yeşil merhem mi kullanmalıyım birde gerçekten etkisi oluyormu çok ihtiyacım lütfen yardım edin :(


Toplam: 9 mesaj bulunmaktadır.

Mesaj Yaz3 + 8 = Lütfen toplama işleminin sonucunu yazınız.

Döviz Kurları
  • Yükleniyor..
Anket

  • Favori Setiniz Hangisi??

  • Calibrex Çiftlere Özel Set
  • Magnum Power Set
  • Corex Bitkisel Set
  • Hemorita Hemoroid